Fatih

FATİH’TE DELTA KURYE FARKINI YAŞAMAYA BAŞLAYIN

Fatih motorlu kurye ve birçok kategoride ulaştırma yapan Delta Kurye olarak farkımız, müşterilerimizin memnuniyetini en ön plana koymak ve kaliteli hizmet anlayışını benimsememizdir.

İstanbul’un merkezi ilçelerinden sayılan Fatih, tarihi Yarımada’nın yerleşim alanı sayılmaktadır. Marmara Denizi’nin kenarında varlığını sürdüren tarih kokan ilçe, Boğaz manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakır. 57 mahalleden oluşan, çok geniş bir kitleye ev sahipliği yapan ilçede tarımsal alan bulunmamaktadır. Fatih Sultan Mehmet zamanında yapılan Fatih Külliyesi’nin çevresinde oluşan Müslüman yerleşkesi, zamanla büyüyerek genişledi.  Tarihsel kalıntılarla dolu olan ilçede büyük değerler yatıyor.  Suriçi’nde tarih sayfası gibi kokan sokaklarında zaman geçirmek büyük zevktir. İlçede birçok köklü eğitim kurumu, tarihi yapılar ve birçok ticari işletmeler bulunur.  Fatih kurye işini ilçenin tüm mahallerinde gerçekleştiren firmamız, tercih edilen marka olmaktan mutluluk duymaktadır.

Şehrin trafiğinde bir yerlere ulaşmak tahmin edildiğinden daha uzun zaman alabilir. Çok kısa bir mesafeyi araçla saatlerce geçmek için bekleyebiliriz. Özellikle mesai saatlerinde yoğunlaşan trafikle uğraşmadan ulaştırmanız gereken evrakları taşıyacak bir firma arıyorsanız Fatih motorlu kurye olarak hizmetinizdeyiz. Fatih moto kurye isteminizde hemen harekete geçeriz ve size ulaşarak belgelerinizi alırız. Sizi yoğun trafikle muhatap etmeden işlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlarız. Fatih motor kurye size belirttiği sürede gönderilerinizi iletir ve size gerekli bilgilendirmeyi yaparak işini zamanında yaptığını kanıtlar.

Farklı şehirlerdeki işletmelerle iş bağlantınız varsa güvenli bir aracıyla belgelerinizi ulaştırmak istersiniz. Herhangi bir kargo şirketine emanet etmekten korktuğunuz belgeleri bizzat kendimiz alıcısına ulaştırıyoruz. Fatih uçak kurye hizmeti aldığınızda üç aşamalı bir servis başlar. İlkönce Fatih hızlı kurye arkadaşımız size gelir ve gerekli belgeleri sizden alır. Sizden aldığı belgeleri uçağa götürür, uçak gideceği şehre vardığında Fatih gün içi kurye görevlisi uçaktan aldığı belgeleri verdiğiniz adrese iletir. İşlem sona erdiğinde çalışanımız bilgilendirme mesajı göndererek sizi haberdar eder. Sizin ne istediğinizi tam olarak anlamaya çalışıyoruz ve önem verdiğiniz konulara titizlikle yaklaşıyoruz. Fatih aynı gün kurye müşterilerinin beklentilerini önceden analiz ederek onlara uygun birçok farklı kurye kategorisini oluşturmaktadır.

Sağlığımıza dikkat etsek de ummadığımız anda bazı sorunlar oluşabilir. Gecenin bir yarısı bir rahatsızlık geçirirseniz ilaç ihtiyacı duyarsınız. Evde ilacınızın bittiğini farkettiğinizde Fatih ilaç kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bir telefonunuzla Fatih acil ilaç moto kurye sizin istediğiniz ilaç listesini alır ve nöbetçi eczaneden temin ederek size ulaştırır. Sağlığınızda yanınızda olan firmamız bir türlü bulamadığınız ilaçları da ilaç depolarından bulacaktır. Fatih ilaç motorlu kurye oluştururken çok titiz davranılır. Ekip oluşturulurken motor bilgisi olan ve iyi derecede motor sürebilen kişiler seçilir. Özel seminerler ve eğitimler verilerek her gün daha iyiye giden bir ekiple hizmet veririz.

Sitemizde her an ulaşabileceğiniz danışma hatlarımız mevcuttur. Online başvuru bölümüne tıkladığınızda hemen talebiniz alınacaktır. Kurye hizmetinden sık yararlananlar için muhteşem abonelik fırsatları sunuyoruz. Fatih uygun motorlu kurye ve diğer kurye hizmetinizde kullanacağınız paketler belirli sayıda hizmeti ücreti düşünmeden yapmanızı sağlar. Fatih uygun kurye talep ettiğinizde paket ücreti dışında hiçbir ek ücret istenmeyecektir. Sizle ilerlediğimiz sektörde birçok firmanın güvendiği firma olmak bizi onurlandırır.

 

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi