Beylikdüzü

BEYLİKDÜZÜ’NDE PAKETLERİNİZ DELTA KURYE GÜVENCESİNDE

Beylikdüzü kurye hizmetini güven ve kaliteyle size günün her saatinde uzman ekimizle sunuyor işlerinizin aksamaması için doğru programlama yapıyoruz.

Marmara Denizi’nin hemen kıyısında konumlanan Beylikdüzü, kozmopolit yapısıyla İstanbul’un tercih edilen ilçelerindendir. İlçede yaşayanların büyük çoğunluğu üniversite mezunu olmakla birlikte ilçenin yeşil alanları korunmaktadır. Gecekondulaşma nerdeyse yoktur, düzenli bir yerleşim söz konusudur. İlçede sanayileşme ve ticari işletmeler oldukça fazladır. Arıcılık, balıkçılık limana yakın bölgelerde yapılmaktadır. Ticari işletmelerin belge alışverişini sağlayan Delta kurye, birçok firmanın güvenini kazanmıştır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen firmamız Beylikdüzü kurye işlerinizi yapmaktan mutluluk duyacaktır.

İstanbul’da yaşayanların en büyük sıkıntısı trafik problemidir. Birkaç km lik yolu bile ilerlemeyen trafik yüzünden saatlerce bekleyebiliriz. Mesai saatlerinde çoğalan trafik işlerimizi zamanında yapmamız konusunda bizi zorlar. Önemli evrakların bizzat yetkili kişiye iletilmesi güvenilir bir aracıyla yapılmalıdır. Beylikdüzü motorlu kurye ile hizmet veren firmamız İstanbul ve komşu illerde size yardımcı olmak için kurulmuştur. Bir telefonunuzla yanınızda olan firmamızın Beylikdüzü moto kurye ekibi, kısa sürede yanınıza gelecektir. Belgeniz Sizden teslim alınarak söylenilen zaman diliminde gerekli kişiye iletilir. Siz de Beylikdüzü motor kurye servisinden yararlanmak istiyorsanız mail adreslerimizden ya da iletişim hatlarından bize ulaşabilir, kısa sürede işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Günün her saatinden görevinin başında olan danışma hatları her türlü talep ve sorularınıza karşılık verir.

Farklı illerde bağlantılı olduğunuz işletmeler varsa ya da özel günlerinizin davetiyelerini şehir dışındaki sevdiklerinize zamanında ulaştırmak istiyorsanız firmamız Beylikdüzü acil uçak kurye birimi oluşturarak konuyla ilgili işlerinizi yapmaya hazırdır. Talebiniz üzerine ekip arkadaşlarımız size ulaşır, paketinizi alır ve uçağa doğru yola koyulur. Beylikdüzü acil motorlu kurye uçağa paketinizi emanet ettikten sonra uçak ulaşması gereken ile ulaşır. Uçaktan yine ekiplerimiz paketinizi alarak alıcı  adresine ulaşarak teslim işlemini yapar. İş sonunda göndericiye gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Siz de şehir dışı paket ulaştırma işlerinizde kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız Beylikdüzü uçak kurye hizmet paketimize üye olmanızı tavsiye ederiz.  Sitemizden abonelik fiyatlarını inceleyebilir, istediğiniz süreli aboneliğe üye olabilirsiniz.

Bugün sizin için özel bir gündü ve siz iş yoğunluğundan hediye almayı unuttunuz. Aldığınız hediyeyi farklı bir sürprizle vermek istiyordunuz ama aniden bir işiniz çıktı. Bu durumlarda panik yapmayın ve hemen delta kuryeye ulaşın. Bizi arayıp talebinizi açıkça belirttiğinizde artık görevi biz ele almış oluruz. Beylikdüzü ekspress motorlu kurye olarak sizden aldığımız hediye paketini mesafeye göre değişse de aşağı yukarı 60 dakika ile 90 dakika arasında sevdiğinize ulaştırırız. Görevini tamamlayan Beylikdüzü ekspres moto kurye ekibimiz size bilgilendirme raporu sunar. İşimizin takibini yaparak, oluşabilecek tüm aksiliklere karşı farklı bir tedarik şekli planlarız. İşte bu da Beylikdüzü gece kurye farkıdır.

Birçok kurye mesai saatlerinde hizmet verir, lakin bize mesai dışında da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Vardiyalı çalışan ekibimiz yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir. Beylikdüzü gece motor kurye ekibimiz sayesinde sevgilinize hiç ummadığı bir anda sürpriz yapabileceksiniz. Ayrıca aniden oluşan ilaç ihtiyacınızda Beylikdüzü acil ilaç kurye servisimizle sağlığınıza dikkat edeceksiniz. Her an sizinle olan firmamız, güven ve kaliteyi bir arada sunan köklü bir kurum olma peşindedir.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi