beşiktaş

DELTA KURYE BEŞİKTAŞ’TA HİZMET VERİYOR

Beşiktaş motor kurye hizmetiyle kurye açığını büyük bir oranda kapatan firmamız, uzman kadrosuyla belgelerinizi istediğiniz yere ulaştırıyor.

İstanbul’un küçük bir ilçesi olmasına rağmen önemli bir bağlantı noktası oluşturan Beşiktaş, milyonlarca kişinin uğrak yeridir. İki köprüye de aynı uzaklıkta olan ilçede tarihi yapıları bulmak da mümkün.  Köprüye doğru bakıldığında muhteşem bir doğa manzarası sizi karşılar. Osmanlı mimarisinin yapıları, önemli iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve üniversiteler ilçeyi çok hareketli bir yer haline getirir. Sokakları insan dolup taşan ilçede işlerinizi kolaylaştıran Beşiktaş kurye hizmetimizle sizi tanışmaya davet ediyoruz. İstanbul ve ilçelerinde kusursuz hizmet anlayışıyla açılan firmamız, birçok kullanıcıdan olumlu yorumlar alıyor.

Sevdiklerimize özel hediye göndermek istediğimizde hiç ummadıkları anda yollamak isteriz.  Beşiktaş moto kurye tutarak bu güzel sürprizi organize etmeniz mümkün. Bir telefon kadar yakın firmamızı arayarak hediyelerinizi sevdiğinize ulaştırabilirsiniz. Beşiktaş motorlu kurye anneler günü, sevgililer günü, doğumgünü, evlilik yıldönümü gibi özel tarihleri süsleyen hediyeleri çiçekleri ulaştırmaktan mutluluk duyacaktır. İstediğiniz tarihte ve saatte paketiniz verdiğiniz adrese Beşiktaş motor kurye ile teslim edilir, gerekli bilgilendirme göndericiye sunulmaktadır. İş için farklı şehirlerde olmak zorundaysanız, sevdiklerinize ancak hediyelerinizle dokunabiliyorsanız Beşiktaş hızlı kurye olarak sevginizi taşımak bizim için büyük onurdur.  Bize ulaşın ve geresini uzman kadromuza bırakın.

İş hayatında belge trafiği oldukça yoğundur. Bu yoğunluğa bir de İstanbul’un trafiği karışırsa işler sarkmaya başlar. İşlerimizin sorunsuz ve zamanında ilerlemesini istiyorsak yardım yöntemlerden yararlanmamız gerekir. Delta Kurye olarak amacımız müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak, işlerini doğru ve eksiksiz şekilde devam ettirmelerine yardımcı olmak.

Beşiktaş acil moto kurye servisimizle belgelerinizi sizden alırız ve verdiğiniz adrese, söylediğimiz zaman diliminde belgelerinizi teslim ederiz.  Beşiktaş aynı gün kurye departmanımız 1 gün içinde gerçekleşmesi gereken teslimat işlemlerini yapmak için hazırlanmıştır. Örneğin bir yerin açılışı için 50 tane davetiye varsa Beşiktaş aynı gün motorlu kurye ekibi isteyerek davetiyelerinizi aynı gün içinde dağıtma avantajını yakalayabilirsiniz.

Farklı illerde iş yapan şirketler resmi belgeleri ya kendileri teslim etmek isterler ya da güvenebilecekleri bir aracı ile ulaştırmak isterler. Beşiktaş acil uçak kurye servisimize başvurulduktan sonra ekimizden biri göndericiye ulaşır. Belge boyutları, paket ağırlığı hesaplanır. Zarfın üzerine asim soy isim, alıcının adresi, teslim tarihi gibi ayrıntılar yazılır. Beşiktaş acil motor kurye aldığı belgeleri uçağa yetiştirilir. Kurye uçak varacağı yere indiğinde yine ekimizden biri belgeyi alarak alıcıya zamanında teslim eder. Operasyonun her aşaması göndericiye bilgilendirme olarak gidecektir. Sadece İstanbul illeri değil yakın iller de kusursuz hizmet ağımız içinde.

Karda kışta, trafiğin bir metre ilerlemediği zamanlarda evrak ulaştırmak kabusunuz haline geliyorsa Beşiktaş ekspres moto kurye ile bu ayrıntılarla uğraşmayacaksınız. Sitemizde iletim numaralarından, danışma hattından ya da mail adresimizden bize talebinizi ilettikten sonra ulaştırma süresini kısaltmak için gönderilecek kuryenizin hazır şekilde olmasına özen gösterin. Kötü hava şartı söz konusuysa belgeyi muhafaza etmek için poşetleyebilirsiniz. Beşiktaş hızlı motorlu kurye olarak en büyük yardımcınız olmaya kararlıyız. Her geçen gün büyüyen ailemize yenilerini eklemek bizim yolumuzda emin adımlarla ilerlememizi sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi