Başakşehir

DELTA KURYE KALİTESİ BAŞAKŞEHİR’DE YAŞANACAK

Başakşehir ekspres motorlu kurye hizmeti sunarak acil durumdaki belgelerinizi ilgili yerlere teslim etmenin mutluluğunu Delta Kurye olarak yaşarız.

2008 yılında ilçe olarak kabul edilen Başakşehir, Osmanlı Dönemi’nde cephaneleri koymak için kullanılan güvenli bir yermiş. İlçenin kuzey kısmında ormanlık alanlar bulunmaktadır ve ülkenin en büyük yapay göletine sahiptir. Sahip olduğu stad da ilçenin çok fazla ziyaretçi kabul etmesini sağlar. Her geçen gün ilerleyen yapısıyla iş alanlarının gelişmesine de olanak vermektedir. İlçedeki önemli evrak dağıtımı konusundaki ihtiyaçlarınızda Başakşehir kurye hizmeti veren firmamıza bir telefon kadar yakınsınız, mail yoluyla da bize ulaşmanız mümkün.

Yoğun iş trafiğinde bazı evrakların elden verilmesi daha sağlıklı olacaktır. İşlerinizi bırakıp bir yere kıpırdamayacağınız durumlarda Başakşehir motorlu kurye çağırmanız işlerinizin aksamadan devam etmesine yardımcı olacaktır. Belge taşımacılığı yapan birçok firma bulunsa da sizin için değerli olan belgeleri güvenli firmaya emanet etmeniz önemli bir noktadır. Başakşehir moto kurye işinde yeni olan ve geçmişiyle ilgili çok fazla bilgi sahibi olmadığınız firmalarla çalışmaktan imtina etmelisiniz. Öyle ki abonelik sistemiyle birçok kişinin parasını alarak ortadan kaybolan firmalardan söz etmek mümkün. Başakşehir motor kurye ihtiyaçlarınızda delta kurye olarak kaliteli ve güvenli iş yapmanın rahatlığı içindeyiz. Çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyeti bize daha çok kamçılar ve sektörün en iyisi olmak için çabamızı sürdürürüz.

Başka şehirdeki bir işletmeye ya da kişiye evrak göndermek istediğinizde sıradan bir kargoya vermek size güvenli gelmeyebilir. Zaten birçok kargo şirketi önemli evrakların gönderilmesinde hiçbir sorumluluk kabul etmediğini beyan eder. Başka şehirlerdeki gönderimlerinizi kolaylaştırmak için Başakşehir uçak kurye hizmetimiz devreye sokarız. Sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaştığınızda size en yakın ekibimiz motoruyla gelerek evrakınızı teslim alır. Evrağınızı sizden aldıktan sonra uçağa yetiştirerek zaman kaybetmeden gönderinizin yerine ulaşmasının ilk aşamasını tamamlamış olur. Başakşehir acil uçak kurye gittiği ilde yine temsilcimiz tarafından teslim alınarak motoruyla alıcının adresine evrağı yetiştirir. Teslim edilen her evrak sonunda görevli arkadaşımız göndericiyi arayarak durum raporu verir ya da mail yoluyla bilgilendirme işlemi yapılır.

Birçok işlemleri mesai saatleri içinde gerçekleştiriyoruz. Lakin acil bir iş söz konusuysa mesai saatleri dışında belge ulaştırmak zorunda kalabiliriz ya da gündüz mutlaka göndereceğimiz bir belgeyi unutmuş olabiliriz. Böyle bir durumda firmamıza ulaşarak Başakşehir nöbetçi kurye istediğinizi bize iletebilirsiniz. Firmamız yedi gün yirmi dört saat hizmet anlayışıyla görevinin başındadır. Sizden gelecek bir mail ya da telefon sonunda sizinle irtibata geçilir ve Başakşehir gece kurye ekibimiz yola koyulur. Ulaşması gereken belgenin boyutları, ağırlığı ölçülerek kurye fiyatı size bildirilir. Başakşehir nöbetçi moto kurye verilen adrese gider, belgeleri teslim eder ve göndericiye son durumu bildirir.

Firmamıza abone olan müşterilerimize büyük indirimler uygulayarak Başakşehir aynı gün kurye hizmetinden yararlanırken paradan ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktayız. Aciliyeti olan evraklarınız için uyguladığımız Başakşehir ekspres kurye zamanı iyi kullanmayı önemseyenler için düşünülmüştür. Zamanında ulaştırılan belgeler alıcı tarafından önemsendiği fikrini oluşturur ve bu işinize olumlu yönde yansıyacaktır. Başakşehir ekspres motorlu kurye uzman ekibimiz size kusurusz hizmet sunmayı hedeflerken, belgelerinizin gizli tutulması ve korunmasına özen gösterir.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi