Avcılar

AVCILAR’DA DELTA KURYE FARKINI YAŞAYIN

Avcılar motor kurye hizmetimizle en önemli evraklarınızı sizden alıyoruz ve Delta Kurye ayrıcalığıyla istediğiniz yere, istediğiniz sürede teslim ediyoruz.

İstanbul’un Avrupa yakasında önemli bir ilçe olan Avcılar, Küçükçekmece ve Marmara Deniz’inin arasındadır. 90’lı yıllarda Bakırköy’den ayrılmıştır ve belediyelik olmuştur. Birçok sanatçının yaşamayı tercih ettiği ilçede hem tarihi hem de doğal güzellikten söz edebiliriz. Turistler tarafından merak edilen ilçede sanayi gelişmiştir ve eğlence yerleri, eğitim kurumları, basın yayın organlarının varlığı ilçeyi hareketlendirmiştir. Bu yoğun tempo içinde işlerinize yardımcı olacak Avcılar kurye hizmetimizle güzel ilçenin tadını çıkarma zamanıdır.

İstanbul’un yoğun tarifiyle bir de kötü hava şartları birleşirse evrakların ulaşımında aksamalar olabilir. Zamanında ulaşması gereken evraklarınız varsa Avcılar moto kurye imdadınıza yetişir. Bize online başvuruda bulunabilirsiniz. İletişim numaralarından ulaşabileceğiniz gibi mail yoluyla da hizmet alma talebini bildirebilirsiniz. Avcılar motor kurye adresinizi aldıktan sonra yola koyulur, size verdiği süre içinde belgelerinizi istediğiniz adrese teslim eder.

Mutlu bir hayata adım atmak istiyorsunuz ama tüm ayrıntılarla sadece siz mi ilgileniyorsunuz? Dağıtılacak birçok davetiye var ama sizin buna zamanınız yoka mu? Size yardım etmek için bir telefonunuza bakan firmamız Avcılar motorlu kurye ile davetiyelerinizi sizin yerinize dağıtır. Avcılar acil kurye fiyatı gönderilecek davetiyenin ebatına, ağırlığına ve adrese göre farklılık gösterecektir. Eğer 1 saatten kısa sürede dağıtılmasını istiyorsanız fiyat konusunda artışlar olacaktır.

Avcılar ekspres kurye hizmeti veren firmamız önemli evraklarınızı ortalama 1,5-2 saat arasında verilen adrese gönderecektir. Evraklar teslim edildikten sonra müşteriye bilgilendirme mesajı gönderilir ya da bizzat aranarak teslimat raporu verilir. Müşterilerin güvende hissetmelerini sağlayan Avcılar ekspres moto kurye servisimiz hem zamanı iyi kullanmanıza yardım eder hem de işlerinizin ertelenmemesini sağlar.

Kısa süre sonra açılacak bir iş yeriniz varsa ve sizin için değerli davetlileriniz bulunuyorsa davetiyeleri bizzat o kişinin adresine göndermekle büyük incelik yapmış olursunuz. Tek tek kişileri yerlerinde ziyaret etmek zaman açısından sizin için zor olabilir. Siz açılış davetiyelerini Avcılar hızlı kurye farkıyla dağıtmak istiyorsanız Delta Kurye olarak her an hizmetinizdeyiz. Bize ulaştıktan sonra Avcılar hızlı motorlu kurye yola çıkar, davetiyelerinizi sizden alarak gerçek sahiplerine ulaştırır.

Avcılar gün içi kurye işinizin bir parçası haline geldiyse, nerdeyse her gün evrak akışı söz konusuysa sitemizdeki abonelik sisteminden yararlanabilirsiniz. Abone olduğunuz takdirde Avcılar aynı gün kurye servisimizden indirimli olarak yararlanırsınız. Aylık abone olabileceğiniz gibi 3 aylık, 6 aylık,1 senelik gibi seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Abonelikte % 50 ye varan indirimler söz konusudur.

Sitemizden her bölgedeki hizmetlerimizi inceleyebilir, Avcılar nöbetçi kurye sitemimiz sayesinde istediğiniz saatte belge ulaşımını gerçekleştirebilirsiniz. İşinde uzman kişilerin bulunduğu kadromuzda her müşteri özel ve değerlidir. Avcılar acil uçak kurye hizmeti aldığınızda kendinizi uzman kadromuzun tecrübesine bırakın. Siz düşünün, anlatın, biz hayata geçirelim. Her gün büyüyen ve gelişen ailemize sizleri de bekliyoruz. Değerli müşterilerimizin desteğiyle Avcılar ilaç kurye sektöründe başarıdan başarıya koşuyoruz. Her gün biraz daha sizlerle büyüyen ailemize katılmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Her türlü bilgiyi danışma hatlarımızdaki arkadaşlardan alabilir, aklınıza takılan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi