Ataşehir

ATAŞEHİR DELTA KURYE’Yİ TERCİH EDİYOR

Delta Kurye olarak kısa sürede teslim edilmesi gereken belgelerinizi sizden alıyor, belirttiğimiz sürede Ataşehir motorlu kurye aracılığıyla teslim ediyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en yaşanılası ilçelerinden Ataşehir, yapılanmanın çok hızlı ilerleyen yerlerindendir. Büyük spor kulüplerinden birinin yeni yapılan stadı da ilçe sınırları içindedir. İlçede birçok alışveriş merkezi bulunur ve sokaklarında hareketli bir hayat vardır. İki yakaya da ulaşım kolaylığı söz konusudur ve çok ziyaret edilen ilçe önemli duraklardandır. İlçedeki paket taşımacılığını, evrak ve tebrik kartları iletimini üstlenen Ataşehir kurye firmamız aciliyeti olan dökümanlarınızı olması gerektiği zamanda gereken kişiye iletecektir.

İstanbul’un yoğun trafiğine bir de yağmur kar gibi kötü hava şartları eklenirse şehrin başka semtine götürülmesi gereken bir evrak sizi düşündürebilir. Ayrıca ofisinizi bırakmak işlerinizin aksamasına neden olacağından güvenilir bir elin belgeyi ulaştırmasını düşünmeye başlarsınız. Tam bu sırada devreye Ataşehir moto kurye girer ve tüm işlerinizi birkaç saat içinde halleder. Firmamız İstanbul ve çevre illerde motor kurye hizmeti vermekte, işini önemseyerek her müşterisine özel ve değerli hissettirmektedir. Müşterinin isteklerini tam olarak anlayarak kollarımızı sıvarız. Ataşehir motorlu kurye ekibimizden bir çalışanımız yola  çıkar müşteriden emanet paketi alır ve söylenilen adrese yola koyulur. Mesafeye göre ulaştırma süresi değişse de aşağı yukarı 1-2 saat arasında belge yerine ulaşacaktır.

Ataşehir ekspres kurye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sitemize girerek isteğinizi belirteceğiniz mail adresinden, telefon numaralarından, online işlem bölümünden bize ulaşabiliyorsunuz. Kurye sistemlerinin farklı isimlendirilmesi belge ulaşımının ne zaman gönderileceğine, ne kadar sürede ulaştırılacağına göre değişmektedir. Ataşehir ekspres motorlu kurye yardımıyla evraklarınızı ulaştırmak istiyorsanız ücretlendirmenin normale göre daha fazla olacağını bilmelisiniz. Normal bir ekip belgenizi 3- 4 saat arasında ulaştırıyorsa ekspres ekibinde bu süre 1-1,5 saate kadar düşmektedir. Ayrıca fiyatlandırma göndereceğiniz evrağın boyutlarına göre farklılık gösterecektir. Sitemizde Ataşehir moto kurye için belgelerinizin ne kadar tutacağını hesaplamak için özel bir bölüm oluşturulmuştur. Gidilecek mesafeyi ve belgenizin boyutlarını yazarak tahmini ücreti hesaplayabilirsiniz. Ayrıca ne kadar sürede belgenizin taşınacağı da belirtilmiştir.

Özel günlerde sevdiklerimize sürpriz yapmaktan hoşlanırız. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, tanışma günü gibi özel tarihlerin unutulmaması ve hediyeyle taçlandırılması gerekir. İşiniz yoğunsa, farklı sebeplerden sevdiklerinizin yanında olamıyorsanız üzülmeyin. Bize ulaşın, biz sizin yerinize hediyelerinizi sevdiğinize ulaştırılalım.  Ataşehir nöbetçi moto kurye ile sizden alına hediye paketiniz istediğiniz saatte istediğiniz kişiye yetiştirilecektir. Gece ekibimiz telefonun başında gelecek talepleri beklemekte, gelen telefonlardan sonra size en yakın arkadaşımız yola çıkmaktadır. Ataşehir gece kurye hizmetlerinde ulaşım trafik daha açık olduğu için paketi ulaştırma süresi normalden daha kısa olacaktır. Bize ulaşın ve sevdiklerinizi yüzünü güldürmek için onları sevgi dolu hediyeler gönderin.

Delta kurye olarak müşterilerimizin istekleri doğru anlayarak güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi planlarız. Her müşteri bizim için ayrı önem taşır ve müşterilerimizden aldığımız güvenle sektörde başarılı adımlarla ilerlemekteyiz. Ataşehir ilaç kurye denildiğinde ilk bizim adımızın akla gelmesi bize güvenen müşterilerimizin sayesinde. Başarılı olmamızda bize ilham veren, desteklerini esirgemeyen, bizi tercih ederek bizi onurlandıran herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ataşehir hızlı kurye ve birçok kurye hizmetlerimizle size bir telefon kadar yakınız. Bize ulaşın gerisini biz halledelim.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi