Adalar

ADALAR’DA KURYE İŞİNİ DELTA KURYE’YE BIRAKIN

Adalar kurye hizmetleri veren Delta Kurye müşterilerinin önemli evraklarını zaman kaybetmeden gerekli yere teslim etmekte, müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Marmara Denizi’ne inciler gibi sıralanmış Adalar, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle görenleri kendine hayran bırakır. Birçok adanın içinden yerleşim olan adalar Büyükada, Sedefadası, Heybeliada, Kınalıada, Burgazada’dır. Prens adası olarak bilinen Büyükada en büyük ada olmakla birlikte nüfus olarak en kalabalık ada ünvanını taşır. Plajları, kiliseleri, manastırları, mis kokan deniziyle huzur bulmak isteyenlerin uğrak yeridir. Huzur veren bu atmosferden başka yere gitmek istemiyorsanız Adalar gün içi motorlu kurye sizin için evraklarınızın nakliyesini yapacaktır.

Adalar’a ulaşım vapurla yapılmakta, önemli sayılan evrakların ulaşımı konusunda titiz davranılmaktadır. Adalar kurye hizmeti vermeye başlayan firmamız evraklarınız eksiksiz alınır ve gönderilecek yere zamanında eksiksiz teslim edilir. Sadece İstanbul değil tüm Marmara Bölgesi’nde hizmet ağı oluşturan firmamızla tanıştığınızda işleriniz kolaylaşacaktır.  Adalar moto kurye seçeneğini kullanabileceğiniz gibi farklı kurye seçeneklerimizden yararlanabiliyorsunuz. Yaya kuryelerimiz sizin için çalışmakta ayrıca acil durumlarda oluşan ilaç ihtiyaçlarınızda ilacınızı ulaştıracak bir ekip oluşturduk.  Adalar’dan başka bir semte göndereceğiniz evraklarınız çok kısa süre içinde motor kurye tarafından yerine ulaştırılacaktır. Firmamızın işlem takip sistemi sayesinde belgeleriniz teslim edildiğinde size bir teslim raporu gönderilir.

Adalar motorlu kurye fiyatları belgenin gideceği mesafeye, belgenin ebatlarına göre, teslim süresine göre farklılık göstermektedir. Belgenin birkaç saat içinde yetiştirilmesi gerekiyorsa firmamızın acil motor kurye servisinden yararlanabilirsiniz. Adalar acil moto kurye hizmeti ücretlendirilirken normal kurye ücretinden fazla bir fiyat istenecektir. Bunun en büyük nedeni belgenizin tüm kötü hava şartlarına ve trafiğe rağmen kısa sürede sorunsuz teslim edilmesidir. Sıradan bir Adalar uygun kurye belgenizi yarın gün hatta bir günlük sürede teslim ederken Adalar acil motorlu kurye belgenizi 1-2 saat içinde teslim edecektir.

Delta kurye olarak Adalar’ın tüm mahallelerine  çalışma saatlerinde hizmet sunmaya devam etmektedir. Sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabileceğiniz gibi telefon hatlarımızdan hiç beklemeden talepte bulunabilirsiniz.

Delta Kurye sık sık Adalar gün içi kurye hizmeti alan müşteriler için abonelikler oluşturmaktadır. Bu abonelik sayesinde müşterilerimiz özel indirimler kazanır. Hazırlanan Adalar hızlı kurye paketleriyle çok uygun fiyata belgelerinin ulaşımını sağlayacaklardır. Abonelik paketlerimiz aylık olarak ya da göndereceğiniz belge sıklığına göre hazırlanmaktadır. Sizin talepleriniz doğrultuda paketler oluşturarak kuryenizin ekonomik olarak size servis vermesin planlıyoruz.

Hava şartlarının kötü olduğu dönemlerde, trafik kargaşasına girmek istemeyenler Adalar ekspres kurye tutarak işlerine aksatmadan devam etmek isterler. Firmamızı aradığınızda hemen ekibimizdeki tecrübeli çalışanımız size ulaşır, Adalar aynı gün kurye formunuzu oluşturur. Ücretlendirme istediğiniz hizmet şekline ve göndereceğiniz paketin boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Bununla ilgili sitemizdeki fiyat hesapla kısmından yararlanarak kendiniz hesaplama yapabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden yola çıkan çalışanımız mesafeye göre farklılık gösterse de 1,5 saat gibi bir sürede belgenizi ulaşması gereken yere ulaştırır.  Müşteri bilgilendirmesi yaparak işinin takibini gerçekleştirmektedir.

Delta kurye müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak kusursuz hizmet verme hedefindedir. Kaliteli ve tecrübeli kadrosuyla belgelerinizi emin ellere teslim edeceksiniz. Güven ve güvenlik konularında özenli davranan firmamıza hoş geldiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi